Kuźnia dla Stasia

15 czerwca 2020

Stowarzyszenie Kowali Polskich organizuje charytatywną akcję z Fundacją Mam Marzenie, która od 17 lat spełnia marzenia ciężko chorych dzieci, dodając im sił do walki z chorobą.

Pragniemy wspólnymi siłami spełnić marzenie chorego na raka 16-letniego Stasia, który marzy o PIECU KOWALSKIM I NARZĘDZIACH KOWALSKICH

Staszek to bardzo pogodny nastolatek, który dzielnie zmaga się z trudną chorobą. Jest bardzo aktywny, ma wiele zainteresowań i pasji, od sportu po opiekę nad zwierzętami. Na co dzień uczy się w technikum, w klasie o profilu obróbka skrawaniem, a po godzinach rozwija swoje męskie pasje, rozbudowując przydomowy warsztat, spawając i majsterkując. Jest również fanem przygód Geralta z Rivii oraz wiedźmińskiego uniwersum.

Staszek od dzieciństwa pasjonuje się kowalstwem, chciałby móc zgłębić tajniki tego zawodu i doskonalić swoje umiejętności tak, aby kiedyś własnoręcznie wykuć miecz. Marzy mu się piec kowalski, kilka par kleszczy i młotek, które pozwoliłyby mu zacząć kowalską przygodę.

Pomóżmy Stasiowi spełnić marzenie o własnej kuźni.
Prosimy o wpłaty numer konta do zbiórki na marzenie Staszka:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
tytułem: Staszek- piec kowalski – o. Kraków

W imieniu Staszka, naszego Stowarzyszenia i Fundacji Mam Marzenie serdecznie dziękujemy. Więcej informacji o akcji znajduje się pod poniższym linkiem:
https://mammarzenie.org/marzyciele/9444-Stanisl

Aukcja charytatywna palnika do pieca kowalskiego w ramach akcji „Kuźnia dla Stasia”.

Serdeczne podziękowania dla członka naszego Stowarzyszenia, Maciek Wiśniewski za przekazanie palników na aukcję.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/kowalski-palnik-gazowy-inzektorowy?fbclid=IwAR1rAwM4APa7ia33Tz8O6jFbA_5-rjYfBZAbZO5GmBXHxqylHqvijyZls0s